Astronomický tábor 2023: Odjezdové instrukce

Astronomický tábor 2023: Odjezdové instrukce

Jubilejní dvacátý ročník je za dveřmi! Počítáme poslední dny, balíme dalekohledy a všichni se už neuvěřitelně těšíme. Než ale vyrazíte, prosíme Vás o přečtení odjezdových instrukcí a dalších informací níže.

Doprava

Po vyplnění přihlášky jste obdrželi unikátní identifikátor, sloužící k ověření stavu přihlášky zde. Prosíme, zkontrolujte, zda je na vašem řádku správný způsob dopravy. Veškeré info k dopravě autem naleznete zde, prosíme o jeho přečtení.

Prosíme o striktní dodržení maximální rychlosti 20 km/h po celou cestu od hlavní silnice k tábořišti! Cesta je nezpevněná a prašná, nechceme prášit okolním chatařům do oken. Automobilem nevjíždějte do prostoru tábořiště a neparkujte ho u kraje cesty, vyčkejte na cestě na instrukce táborových vedoucích, cesta je úzká a je nutné zachovat prostor pro otáčení a odjezd ostatních aut.

Prohlášení rodičů / zákonných zástupců – tzv. bezinfekčnost:

Tento formulář (viz příloha) musíte odevzdat při nástupu dítěte na tábor. Nezasílejte nám jej. Formulář musí být vyplněn v den začátku tábora (u Vašeho podpisu vždy musí být uvedeno datum 16. 7. 2023). Bez pravdivě vyplněného prohlášení není možné dítě vzít na tábor. 

Odjezdové instrukce

Odjezdové instrukce v úplném znění a formulář prohlášení o bezinfekčnosti naleznete zde.

Zpravodajství

I letos pro vás budeme každý večer psát táborový blog, ke kterému vždy připojíme pár fotek. Vzhledem k nabitému programu a pomalejšímu internetovému připojení se někdy blog může trochu opozdit a být zveřejněn až následující den. Dále nás můžete sledovat na sociálních sítích:

Facebook
Instagram

Děkujeme za váš čas a důvěru a těšíme se na společně strávený další ročník! 😊