Kongres a diskotéka! (31. 7. 2017)

Kongres a diskotéka! (31. 7. 2017)

Tak a je to, máme tady poslední den táborových her. Zítřek se už jako táborový den moc nepočítá, protože se jen uklízí a uklízí. A co se událo v tento den?

Ranní dovádění bylo v lese, hráli jsme kolíkovanou. Každý tým měl své kolíky, které si musel bránit, ale zároveň musel krást kolíky ostatních týmů.

Po obědě, v poledním klidu, jsme se šli vykoupat, protože bylo opět pekelné vedro. Každý si svou poslední koupel na letošním astronomickém táboře užil. Po poledním klidu se týmy připravovaly na odpolední kongres, na kterém přednášely své výsledky z odborných skupin. Kongres proběhl v pořádku, každý tým úspěšně obhájil své poznatky a výsledky naměřených věcí ze své skupiny.

No a po kongresu, vyhlášení výsledků celotáborové hry. Vyhráli všichni! Všichni dokázali od dřevěných klacíků dojít až stavbu kosmické lodi, ve které odletěli šťastně domů.

Tím ale dnešní večerní program neskončil. Ihned po vyhlášení výsledků začala hrát hudba z repráků a započala tak táborová diskotéka, která dnes jen tak neskončí, protože diskokoule se bude točit a točit a točit a blikat a blikat a blikat, dokud světélka nezhasnou a nevysvitne sluníčko a neskončí tak poslední noc na letošním astronomickém táboře.