Astronomický tábor 2017: Odjezdové instrukce

Astronomický tábor 2017: Odjezdové instrukce

Začátek tábora se přiblížil, dovolujeme si Vás tedy upozornit na několik důležitých věcí, kterým je třeba věnovat pozornost.

Souhrnné informace ohledně odjezdu na tábor i návratu z tábora naleznete našem webu pod záložkou https://astronomickytabor.cz/informace-pro-ucastniky/.

Pro jistotu zdůrazňujeme nejdůležitější body:

1) Prohlášení rodičů / zákonných zástupců – tzv. bezinfekčnost: Tento formulář (stáhnout formulář) musíte odevzdat při nástupu dítěte na tábor. Nezasílejte nám jej. Formulář musí být vyplněn v den začátku tábora (u Vašeho podpisu vždy musí být uvedeno datum 21. 7. 2017). Bez pravdivě vyplněného prohlášení není možné dítě vzít na tábor.

2) Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti: Tento dokument jste nám v minulosti již zasílali v naskenované podobě. Originál lékařského posudku však musíme mít po dobu pobytu dítěte na táboře k dispozici (je to zdravotní dokumentace, kterou bychom využili v případě onemocnění nebo úrazu dítěte). Po skončení tábora Vám originál posudku vrátíme. Prosíme, nezapomeňte originál tohoto dokladu dovézt k nástupu dítěte na tábor.

3) Kartička zdravotní pojišťovny: Dítě kartičku pojišťovny nepotřebuje.

4) Léky a zdravotní stav: Jestliže dítě užívá jakékoliv léky, obal léků důkladně popište. Také nám sepište vše důležité ohledně zdravotního stavu dítěte. Informace předáte zdravotnici, která Vám bude k dispozici u odjezdu na tábor.

5) Pokud jste zvolili způsob dopravy společným autobusem, sraz je v 10:30 na parkovišti u stadionu FC Vysočina (vjezd z ulice Evžena Rošického), podrobněji viz výše uvedený odkaz. Pokud jste uvedli, že způsob dopravy upřesníte a dosud jste tak neučinili, dejte nám, prosím, vědět. Pokud nám nedáte vědět nejpozději do úterý 18. 7. 2017, nebudeme ve společném autobuse počítat s místem pro Vaše dítě a automaticky předpokládáme, že si dopravu na tábor obstaráte sami. Pokud dítě povezete přímo do tábořiště, budeme rádi, pokud to stihnete do cca 13:00 hod. (pokud to nestihnete, nic hrozného se neděje, jen nám, prosím, dejte vědět, že dítě přivezete později).

Tento seznam není úplný, pouze zde uvádíme body, ve kterých nejčastěji dochází k chybám. V každém případě, prosíme, důkladně pročtěte instrukce z webu https://astronomickytabor.cz/informace-pro-ucastniky/.

V případě jakýchkoliv problémů či nejasností se na nás bez váhání obracejte na email kontakt@astronomickytabor.cz, nebo na kontakty, které všichni rodiče obdrželi ve zvláštním mailu).

V průběhu tábora v případě potřeby kontaktujte hlavního vedoucího (viz telefon v mailu) nebo můžete využít pevné linky do tábořiště 567 216 205.

Děkujeme a těšíme se viděnou.