Den sedmý

Den sedmý

Jedním z dalších úkolů, co jsme slíbili výměnou za suroviny na vaření, byla ranní rozcvička. Mohli jsme se o to více těšit na snídani a klidné sezení na přednáškách.

I přes rozsáhlou kůrovcovou kalamitu se našel kousek lesa na lesní fotbal. Rozdělili jsme se na poloviny a snažili se dostat míč do brány dalších tří týmů. Kvůli rozcvičce byl dopolední program trošku posunutý a po fotbalu následoval rovnou oběd. Po obědě jsme spěchali do stodoly, naskytla se nám možnost sledovat v přímém přenosu start rakety Atlas V nesoucí Rover Perseverance.

Počasí nám přeje, mohli jsme se v odpoledním klidu pořádně vykoupat v bazénu a dnešní pozorování také vypadá velmi nadějně. Osvěženi z bazénu a posilněni melounem jsme řešili náročné šifry ze hry Kód Enigma. Bezi nás při vymýšlení nešetřil.

Před pozorováním jsme z našich vlastních těl poskládali logo tábora a fotili ho dronem. Na výsledek se můžete podívat níže, jsme na sebe hrdí. Ve zbylém čase následovaly velmi oblíbené brutální hry a se západem slunce vyrážíme na louku chystat dalekohledy na pozorování. Noc bude jasná.