Den 2 – Rovnou za šipkou

Den 2 – Rovnou za šipkou

Dnes jsme se probudili do poněkud pochmurného rána, bylo zataženo, a tak to zůstalo po celý den, kdy také občas zapršelo. To nám ale nebránilo v tom, abychom si neužili první celý den letošního tábora.

Po snídani jsme se vrhli na zajímavé ranní přednášky. Po přednášce jsme se šli rozcvičit na louku, kde jsme hráli Vendetu. To je zajímavá hra, kterou jsme vymysleli. Je to kombinace košíkové, fotbalu a frisbee. Poté jsme se vrátili do tábora, neztráceli jsme čas a vrhli jsme se na přednášky odborných skupin, kterých je letos opravdu hodně, takže si každý vybral tu, která ho zajímala.

Po vydatném obědě jsme se vydali hrát hru dnešního dne, šipkovanou. Šipkovaná nás dovedla po zajímavé trase plné úkolů až k Rychlovskému rybníku, kde jsme se nasvačili a podívali jsme se na scénku vedoucích k celotáborové hře.

Bohužel už během šipkované nás potkávaly přeháňky a při návratu do tábořiště začalo pršet a pršelo dlouho. Navíc jsme byli všichni unavení a protože stejně pršelo, tak jsme se šli po večeři pomalu uvelebit do postýlek, abychom měli energii do dalšího dne, který už by měl být slunečný.

David Němeček