Vyhlašujeme Astronomický tábor 2016

Vyhlašujeme Astronomický tábor 2016

Jihlavská astronomická společnost, z.s. vyhlašuje 13. ročník Astronomického tábor:

Astronomický tábor 2016: Star Tramp

Astronomický tábor proběhne v termínu od 20. července do 1. srpna 2016.

Cena tábora je 4 100 Kč / osobu (cena je konečná, tj. nebudou účtovány žádné další poplatky nebo doplatky na vstupné atd.; děti s sebou nepotřebují žádné peníze).

Tábor proběhne na tradiční táborové základně Domu dětí a mládeže Jihlava na Hájence černé lesy u Brtnice na Jihlavsku.

Astronomický tábor je určený dětem od 7 do 11 let a od 12 do 17 let. Více informací o táboře je jeho programu naleznete v sekci o táboře.

Postup pro přihlašování dětí na tábor:

  • 30. ledna 2016 bude na tomto webu (na adrese přihlášky) spuštěný on-line systém rezervace místa (před zahájením rezervací je formulář nedostupný).
  • Po vyplnění rezervačního formuláře vyčkejte na potvrzení rezervace (odpovíme Vám emailem nejpozději do 24 hodin). Dokud Vám rezervaci místa nepotvrdíme, nepodnikejte žádné další kroky (nezasílejte přihlášku, neplaťte atd.).
  • Na základě vyplnění rezervačního formuláře Vám zašleme email s podrobnými instrukcemi k dalšímu postupu.
  • V průběhu přihlašování budete moci on-line sledovat naplněnost tábořiště a stav přihlášky Vašeho dítěte (podrobnosti Vám zašleme emailem).
  • Kapacita tábořiště je omezena 60 místy. V případě, že Vaší žádost o rezervaci místa nepotvrdíme z důvodu naplnění kapacity, nabídneme Vám možnost místa „náhradníka“ (v minulém roce se dostalo na téměř 50 % náhradníků),
  • V prvních dnech spuštění rezervací předpokládáme zvýšenou zátěž našeho systému. Je možné, že aktualizace on-line informací bude probíhat s mírným zpožděním (tato skutečnost nijak nepozmění pořadí, ve kterém obdržíme a potvrdíme Vaše žádosti o rezervace). Předem Vám děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na email tabor@jiast.cz.