Pokyny pro táborníky (a rodiče)

Letošní tábor se nezadržitelně blíží. Nezapomeňte si důkladně prostudovat informace pro táborníky.

Instrukce (v mírně rozšířené verzi) jsme také již elektronicky rozeslali všem rodičům. Pokud jste je neobdrželi, nebo pokud máte jakékoliv nejasnosti či otázky, neváhejte se na nás obrátit (tabor@jiast.cz).

Všechny rodiče také prosíme, aby zkontrolovali aktuálnost údajů dle našeho kontrolního seznamu (pro zachování anonymity místo jmen dětí uvádíme pouze náhodně generované kódy – přiřazení jmen a kódů od nás rodiče obdrželi již dříve emailem). Pro hladký a bezproblémový start tábora zkontrolujte především kolonku „doprava“. Pokud je na řádku Vašeho dítěte uvedeno „bus z Jihlavy„, předpokládáme, že díte dovezete na místo společného srazu v Jihlavě (parkoviště u stadionu FC Vysočina). Pokud je ve sloupci doprava na řádku Vašeho dítěte uvedeno „vlastní„, s místem pro Vaše dítě ve společném autobusu z Jihlavy již nepočítáme. Počítáme s tím, že díte dovezete přímo do tábořiště.

V případě, že je ve sloupci doprava na řádku Vašeho dítěte uvedeno „upřesnění později„, stále čekáme na Vaše upřesnění. Dejte nám, prosíme, vědět na emailu tabor@jiast.cz. Pokud od Vás neobdržíme upřesnění do 17. července 2015 (včetně), budeme předpokládat, že využijete vlastní dopravy a ve společném autobuse z Jihlavy již nebudeme držet místo.