Hlášení důstojníka pro koordinaci dopravy

tábořiště (foto: p. Dvořák)Astronomický tábor 2016 (13. ročník letního dětského tábora Jihlavské astronomické společnosti) startuje už zítra.

S těmi, kteří využijí dopravu s naším společným autobusem, se setkáme ve středu 20. července 2016 cca v 10:30 na parkovišti u stadionu FC Vysočina v Jihlavě (vjezd na parkoviště je z ulice Evžena Rošického). Společný autobus na Hájenku Černé lesy odjíždí v 11:00.

Pokud dítě vezete přímo do tábořiště, nejezděte dříve, než v cca 11:30 (před našim příjezdem z tábořiště odjíždí předešlý tábor). Je vhodné dítě do tábořiště dovézt nejpozději kolem 14. hodiny. Pokud však tento čas nestíháte, nic hrozného se neděje.

Z Brtnice lze do tábořiště dojet přímou cestou (viz mapy.cz), nicméně jde o polní cestu, jejíž sjízdnost není příliš dobrá. Doporučujeme proto z Brtnice jet po silnici 403 směrem na obec Bransouze (ulice Pod Kapličkou) a po cca 4 km odbočit na lesní cestu doprava (šipka „hájenka“).

Ve společném autobusu držíme místo těm, všem, kteří o to požádali (viz kontrolní seznam). Pokud jste nás o způsobu dopravy neinformovali, předpokládáme, že si dopravu zajišťujete sami.

V případě jakýchkoliv komplikací či změn, prosíme, neprodleně informujte našeho dopravního koordinátora Petra Janovského (viz kontakty, které všichni rodiče obdrželi emailem), příp. pište na tabor@jiast.cz.

K odjezdu nezapomeňte:

  • Prohlášení rodičů / zákonných zástupců dítěte (s datem 20. 7. 2016)
  • Originál Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte (pokud jste nám jej již nezaslali poštou)
  • Léky s popisem jména dítěte a jejich dávkování
  • Pokud se dítě může na tábor a z tábora přepravovat samo, je nutné, aby u sebe mělo Váš písemný souhlas
  • Dobrou náladu 😉