Devátý den AT15 – Konečně se koupeme

Devátý den AT15 – Konečně se koupeme

Probudili jsme se do krásného slunného dne. Nezbývalo tedy, než doufat, že počasí vydrží stejně krásné po celý den. Čekal nás pestrý a zábavný program, jako každý den, který odstartoval hned po snídani přednáškou.

Následovalo krmení ztraceného psa Rychlích šípů, Bubliny. Po nakrmení Bubliny došlo i na náš oběd. Sluníčko stále krásně hřálo, nastal tedy čas skočit do bazénu a užívat si koupání, nebo s týmem plnit další bobříky. Odpolední program se odehrával na louce. Je až s podivem, že za celý tábor naše šikovná zdravotnice Diana musela vytáhnout klíště zatím jen ze dvou účastníků tábora.

Pomalu se smrákalo. Přesunuli jsme se z louky do tábořiště a po večeři pokračovali v hrách. Po setmění se nám povedlo na pár okamžiků pozorovat noční oblohu. Bohužel nám náš výhled nakonec překryla mračna a děti s blížícím se koncem tábora nedočkavě očekávaly stezku odvahy. A opravdu se jí dočkali všichni.

Noční procházku (pod nenápadným ale bedlivým dohledem vedoucích) všichni zvládli bez větších problémů a dostali se zpět do chatek, kde na ně čekalo pyžámko a vytoužený vypínač, který stačí zmáčknout a na vše si důkladně posvítíte.