Den třetí

Den třetí

Probudili jsme se do dalšího táborového rána, tentokrát již klasicky v devět hodin. K snídani nám paní kuchařky naservírovaly ještě teplou buchtu a kakao a dobré náladě jsme se vydali na přednášky.

Na dopoledním programu byla hra zvaná Těžaři, pořádně jsme se při ní naběhali. Cílem je získat od vedoucích rozmístěných v lese suroviny, kterých smějí vydat jen omezené množství. Následovaly odborné skupiny a holandský řízek s bramborovou kaší.

Odpoledne jsme si zahráli kolíkovanou, při té je potřeba ukrást ostatním týmům co nejvíce kolíků, nenechat se chytit a ubránit své kolíky. Po svačině nás čekala ještě hra Kyjket. Museli jsme dostat míč přes všechny branky rozmístěné po lese. Vyhrál ten, kdo potřeboval nejméně pokusů.

V průběhu dne samozřejmě pokračujeme v kolonizaci odvrácené strany Měsíce. Pozorovat dnes nepůjdeme, pravděpodobně nás čeká dnes již druhá bouřka. Místo toho jsme od vedoucích dostali za úkol v týmech vymyslet program na celý táborový den. Můžeme si naplánovat den přesně podle našich představ. Zítra vyhodnotíme a odhlasujeme, který je nejlepší a během tábora ho uskutečníme. Zítra se pochlubíme!

Odborné skupiny