Den pátý: Borgové

Den pátý: Borgové

Z devatenáctého století jsme už včera přeskočili do století třiadvacátého a indiánské kostými jsme vyměnili za vesmírné lodě. Po tradičních dopoledních přednáškách přišla hra, kterou jsme původně hráli jako Okteto, v posledních letech jako Dekteto a dnes kosmeticky upravené na Despockteto.

Po výborné svíčkové a krátkém odpoledním oddechu následovaly práce v odborných skupinách, po nich Vesmírné přístavy, kde jsme mohli jako každý rok předvést svého obchodního ducha a po svačince klasická Totální řežba, kde všichni účastníci bojovali proti vedoucím – Borgům.

Po večeři nás čeká scénka, která prozradí další část zápletky 23. století a uvidíme, kam nás zanese zítra. Musíme dnes jít dříve spát, protože zítra ráno na nás čeká speciální návštěva. Pokud bude počasí přát, pozorování dnes bude jen pro nejnadšenější dobrovolníky a ostatní se na zítřek mohou pořádně vyspat.

Omlouváme se za včerejší špatnou informaci o reportáži ve Zprávičkách. Hned jak budeme vědět termín vysílání, budeme Vás informovat.