Den čtvrtý

Den čtvrtý

Včera jsme slíbili podělit se o ideální den astronoma. Návrhů padlo za večer spoustu a překvapivě se jich spousta shodovala se skutečným táborovým programem. Jen drobnosti jako dvoumetrové čokoládové fontány ke svačině nám vedoucí odmítli splnit. Bude muset stačit rohlík s nutellou :-).

Den jsme tradičně zahájili ranními přednáškami. Další na programu bylo krmení Kellera, cílem je dostat co nejvíce konzerv (tenisových míčků) do vyhrazeného kruhu a druhá polovina se nám v tom snaží zabránit.

Odpolední klid byl dnes o hodinku delší, bylo pořádné teplo, tak jsme se koupali v bazénu. Následovala šipkovaná. Po týmech jsme řešili šifry, které nás posílaly na další stanoviště. Šli jsme docela daleko, svačinu bychom nestihli, tak přijela za námi. Cesta zpět už měla být jen klidná procházka nejkratší možnou trasou. Samozřejmě jsme si ji ještě zkusili zkrátit, byla to delší, ale o to horší cesta. Popálení od kopřiv a celí od bláta jsme se vrátili do tábořiště. K večeři na nás u čekala krupičná kaše.

Vzhledem k náročnému programu jdou pozorovat jen ti, co opravdu chtějí a my ostatní se připravujeme na brzkou večerku.