Den 6: Úspěch nebo neúspěch

Den 6: Úspěch nebo neúspěch

Půlku tábora máme s dneškem za sebou. Vše nám funguje jak má a dny utíkají rychleji než bychom si možná přáli. Ráno se probudíme, najednou posloucháme přednášku a za chvíli běháme po lese.

U včerejší otázky některé týmy správně zjistily, že má vědecké řešení. Dnes máme další zajímavou otázku: Když se snažíte neuspět, ale přesto uspějete, je to úspěch nebo neúspěch? Těšíme se na zítřejší odpovědi.

Na dopoledním programu byla kromě přednášek hra – Těžaři. Zde má značnou výhodu tým s nejrychlejšími běžci, ale ani s nimi úspěch není zaručen. Po dobrém obědě a zaslouženém odpočinku následovala každoročně nepříliš oblíbenou pamatovací hru. Letos měla trošku vylepšená pravidla, ale pořád byla mimořádně náročná. A poslední dnešní hrou byla Plížená.

V mezičasech mezi jídly, hrami a přednáškami se v odborných skupinách připravujeme na večer. Dnes opět vyrážíme na pozorování a z minulých dnů již máme první viditelné výsledky. Prohlédnout si je můžete níže. Obě fotky fotili táborníci s asistencí zkušenějších vedoucích. Jsme z nich nadšeni.