Den 14 – Kongres

Den 14 – Kongres

A je to tu. Nadešel poslední táborový den, pomalu nám to začíná docházet. Po klasických ranních přednáškách jsme opět dostali spoustu času na dokončení prací a prezentací našich odborných skupin, abychom na večerním kongresu mohli ukázat, že ta naše skupina byla ta nejlepší. Opět bylo pořádné horko, tak jsme se během odpoledního klidu osvěžili v bazéně. Čekala nás poslední týmová hra před vyhlášením, tak jsme si ji šli do lesa pořádně užít.
Po svačině konečně začal slibovaný mezinárodní astronomický kongres. Skupiny předvedly úžasné věci, od vlastně meteostanice, přes rádiové signály bouří na Jupiteru a úžasné fotografie noční oblohy, až po odpalování vlastnoručně vyráběných raket, na táboře známých pod krycím názvem Mydlina. K večeři jsme dostali hamburgery a zbývalo už jen vyhlásit celotáborovou hru. Stejně jako někdo musí být první, tak někdo musí být i poslední. Každopádně všechny týmy během celého tábora ukázaly neuvěřitelné nasazení a kreativitu ve všech hrách. Vítězům gratulujeme.
Co by to ale bylo za poslední den bez legendární afterparty ve stodole. Tvrdou práci na kongresu máme za sebou, je čas se bavit!

Omlouváme se za absenci fotografií, momentálně je všechny shromažďujeme a třídíme.