Čtvrtý den AT15 – Pamětný den

Čtvrtý den AT15 – Pamětný den

Ráno jsme se probudili do teplého, avšak pošmourného dne. Sem tam spadlo pár kapek vlahého letního deště, který nikdy netrval dlouho. Stejně, jako se každé ráno protahujeme ve spacácích, tak je potřeba hned po ránu osvěžit mysl a potrénovat paměť. Po snídani se nám dostalo probuzení v podobě přednášek, díky čemuž jsme se plně bdělí mohli přesunout do lesa, kde na nás čekala „všemi oblíbená“ pamatovací hra (tentokrát bez čísel, ale s úryvky literárních děl či odborných prací).

Všechny týmy se s hrou popraly na výbornou a paní kuchařky nám za naše skvělé výkony přichystaly zlatavé karbanátky, jejichž vůně nás neomylně navedla zpět do tábořiště. Rychlé šípy vyrostly na chutné domácí stravě a ani my zde nestrádáme. Ba naopak. Jídelníček vždy potěší nejen oko, ale pohladí i uvnitř bříšek :).  Na program jsem navázali scénkou, která nás zavedla zpět v čase a to do času prvního objevení hlavolamu.

Vše nejde vyřešit jen pomocí logické úvahy, a tak nás po zbytek dne provázely dovednostní a pohybové hry, při kterých hrála svou roli i schopnost domluvit se s ostatními, zkoordinovat pohyb celého týmu a získat další bodíky k dobru.