Naši vedoucí

Aktuální tým vedoucích Astronomického tábora


Petr „Bezi“ Dvořák

hlavní vedoucí, vedoucí odborné skupiny „Fyzika – optika“
e-mail: bezi@astronomickytabor.cz

 

 

Diana Rayová
zdravotnice
e-mail: diana@astronomickytabor.cz

 

 

Petr Janovský
zástupce hlavního vedoucího, vedoucí odborné skupiny „Dalekohledy“, vedoucí pro noční pozorování, oddílový vedoucí
e-mail: petrjan@astronomickytabor.cz

 

 

Jirka „Keller“ Zimola
zásobovač
e-mail: keller@astronomickytabor.cz

 

 

Miloš Podařil
kontaktní osoba, správce webu, administrátor
e-mail: milos@astronomickytabor.cz

 

 

Bára Vieweghová
scénáristka celotáborové hry, vedoucí odborné skupiny „Děti do 12 let I“, oddílová vedoucí
e-mail: bara@astronomickytabor.cz

 

 

Mirek „Sci-Fi“ Dočekal
vedoucí odborné skupiny „Astrofotografie“, vedoucí pro noční pozorování
e-mail: scifi@astronomickytabor.cz

 

 

Ondra Janovský
vedoucí odborné skupiny „Digifoto“, dokumentátor, oddílový vedoucí
e-mail: ondra@astronomickytabor.cz

 

 

Jirka „Zimi“ Zimola ml.
vedoucí odborné skupiny „Děti do 12 let II“
e-mail: zimi@astronomickytabor.cz

 

 

Klára Dobrylovská
vedoucí odborné skupiny „Slunce a Měsíc“, oddílová vedoucí
e-mail: klara@astronomickytabor.cz

 

 

David Němeček
vedoucí odborné skupiny „Světlo“, oddílový vedoucí
e-mail: david@astronomickytabor.cz

 

 

Monika Němečková
oddílová vedoucí
e-mail: monika@astronomickytabor.cz

 

 

Adéla Čermáková
oddílová vedoucí
e-mail: n/a

 

 

Honza „Bouchač“ Kalný
garant projektu „Letectví“
e-mail: honza@astronomickytabor.cz

 

 

Iva Němečková
technická vedoucí
e-mail: iva@astronomickytabor.cz

 

 

Lukáš Holcman
technický vedoucí, oddílový vedoucí
e-mail: lukas@astronomickytabor.cz

 

 

Petra „Beruška“ Podařilová
táborová ekonomka
e-mail: beruska@astronomickytabor.cz

 

 

Kryštof Macek
instruktor,  tech. vedoucí, správce webu, technik IT
e-mail: krystof@astronomickytabor.cz

 

 

Tomáš Kosek
instruktor, vedoucí odborné skupiny „Astrofotografie“, vedoucí pro noční pozorování
e-mail: tomas@astronomickytabor.cz

 

 

Honza Schilhab
instruktor, vedoucí odborné skupiny „Astrofotografie“, vedoucí pro noční pozorování
e-mail: honza.schilhab@astronomickytabor.cz

 

 

Anna Nevosadová
šéfkuchařka
e-mail: n/a

 

 

 

Vedoucí, kteří s námi v letošním roce nejedou

Maruška „Manča“ Pešková
oddílová vedoucí
e-mail: manca@astronomickytabor.cz

 

 

 

Vedoucí, kteří s námi již nejezdí

  • Kristýna Bílková, instruktorka (2007 – 2008), oddílová vedoucí (2008 – 2011)
  • Iveta Holubová, zdravotnice (2011 – 2012)
  • Vláďa „Libák“ Libý, odborný vedoucí, oddílový vedoucí (2004 – 2013)
  • Daniela „Dáda“ Divišová, oddílová vedoucí (2014 – 2016)
  • Karolína „Kamyl“ Doležalová, oddílová vedoucí (2014 – 2016)
  • Karolína Hlaváčková, oddílová vedoucí (2013 – 2015)
  • Petr „Matěj“ Matějíček, hlavní vedoucí DDM, zdravotník DDM (2004 – 2013)
  • Iva Melounová, šéfkuchařka DDM (2004 – 2013)
  • Ivana „Iva“ Navrátilová, šéfkuchařka (2014 – 2016)
  • Ivana „Iva“ Svobodová, kuchařka (2014 – 2016)